Національна поліція України розширить власні повноваження

Національна поліція України розширить власні повноваження

254 народні депутати – саме така кількість підтримала новий законопроект про розширення повноважень Національної поліції України, серед яких – здійснення правоохоронцями оперативно-розшукової діяльності, закріпленої нормами відповідного Закону України.

Цікаво, що позитивні зміни у реформованій українській поліції відмітила і народний депутат від фракції «Батьківщина» Надія Савченко, котра констатувала не тільки їх практичний контекст, а й моральний з боку самих поліцейських.

За словами Надії, нова поліція має не тільки діаметрально протилежний старій службі тип мислення, а й гідна називатися українською, оскільки вмотивована не брати хабарі і демонструвати гідний вигляд зміненої на краще системи служіння людині та закону.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...