Туреччина звинувачує Росію у сприянні тероризму на турецьких землях

Туреччина звинувачує Росію у сприянні тероризму на турецьких землях

Президент Туреччини Реджеп Ердоган висунув на адресу Росії обвинувачення у сприянні країни діям курдських бойовиків. За словами президента, мова йде про постачання Росією «Робітничій партії Курдистану», котра є забороненою у Туреччині, ракет класу «земля-повітря».

Варто відзначити, що вищезазначені дії РФ можуть бути спровоковані збиттям російського бомбардувальника турецьким винищувачем поблизу кордону із Сирією.

З точки зору президента Туреччини, ракети Кремль перекидає «Робітничій партії Курдистану» через території Іраку та Сирії.

Цікаво, що попри інцидент з російським літаком, РФ все ж таки бажає поновити відносини з Туреччиною. Що ж стосується війни, котру Росія веде у Сирії, президент РФ Володимир Путін акцентував увагу світової спільноти на тому, що ця війна спрямована на знищення виключно терористичних формувань.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...