ОБСЄ підтримує розвиток якісної юридичної освіти в Україні

ОБСЄ підтримує розвиток якісної юридичної освіти в Україні

З метою підтримки реформування та подальшого розвитку юридичної освіти у нашій державі, Організація з безпеки і співробітництва в Європі провела дводенний захід у вигляді насиченої тренінгової сесії для восьми представників правління Асоціації юридичних клінік України з питань стратегічного планування.

Варто відзначити, що для формулювання основних пунктів місії організатори провели серію «мозкових штурмів», у контексті котрих було визначено слабкі та сильні сторони як Асоціації, так і стану всієї юридичної освіти в Україні.

Крім того, учасники сесії змогли дізнатися про найкращі практики інституціонального та організаційного розвитку юридичних підприємств та підготували стратегічний план на 2 роки.

Цікаво, що проводився вищезазначений захід при спільній підтримці Координатора проектів ОБСЄ та Міжнародного фонду «Відродження».

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...