Миколаївщина зарезервувала тисячі гектарів власних земель, аби вшанувати героїзм українських воїнів

Миколаївщина зарезервувала тисячі гектарів власних земель, аби вшанувати героїзм українських воїнів

Відтепер українські герої зможуть не турбуватися про власне житло. Землевпорядники Головного управління Держгеокадастру України у Миколаївській області виділили майже 4000 гектарів вільних земель Миколаївщини для учасників антитерористичної операції, котрі зможуть використати вищезазначені ділянки для будівництва або сільськогосподарської діяльності.

Перелік зарезервованих місць і надалі оновлюватиметься та доповнюватиметься. Варто відзначити, що надання бійцям АТО вільних територій для власних потреб регламентує Земельний кодекс України (стаття 118).

Цікаво, що скористатися правом вільного отримання земельної ділянки громадянин може лише раз. Крім того, учасник АТО має надати відповідний документ про підтвердження власного військового статусу.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...