Лілія Гриневич повідомила про створення освітніх центрів «Донбас-Україна»

Лілія Гриневич повідомила про створення освітніх центрів «Донбас-Україна»

За ініціативою Міністерства освіти і науки України, у нашій державі з’являться освітні центри під назвою «Донбас-Україна». Призначеними вони будуть для абітурієнтів з частини окупованого українського сходу.

За словами міністра освіти Лілії Гриневич, вищезазначені центри розташуються у стінах усіх українських вишів – як тих, котрі були евакуйовані з окупованого Донбасу, так і тих, що завжди знаходилися на підконтрольних Україні територіях.

Варто відзначити, що в новостворених центрах «Донбас-Україна» абітурієнти матимуть змогу отримати документи про здобуття загальної середньої освіти для того, щоб у майбутньому стати частиною студентської спільноти саме українських вишів. З точки зору міністра, така ініціатива стане початком довгоочікуваної реінтеграції окупованих українських земель в єдину державу, а молодь має здобувати вищу освіту виключно на території України.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...