У громадських місцях Житомиру заборонять паління

У громадських місцях Житомиру заборонять паління

Вже з 1 липня поточного року житомирським любителям палити у парках та скверах доведеться забруднювати атмосферу хіба що власної домівки або спеціально призначених для паління територій. Рішення про заборону тютюнопаління, куріння кальянів та використання електронних цигарок у громадських місцях прийняв виконавчий комітет Житомирської міської ради.

Цікаво, що до ключової дати набуття забороною своєї сили житомирські балансоутримувачі повинні облаштувати відповідні місця для адептів шкідливої згубної звички, оскільки, попре екологічне забруднення паркових зон та масове отруєння пасивних курців, молодь використовує власне захоплення палінням у якості нелегітимного бізнесу, займаючись продажем цигарок та кальяну.

Варто відзначити, що пасивне куріння є не менш загрозливим для людського здоров’я, ніж активне, викликаючи смертельні захворювання, найпоширеніше з яких - рак.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...