Чи приймуть в Україні закон про зниження вартості розмитнення старих автомобілів?

Чи приймуть в Україні закон про зниження вартості розмитнення старих автомобілів?

Цифри «3251» вже стали знаковими і для політиків, і для українських громадян. Проект закону під вищезазначеним номером, котрий регламентує право українців сплачувати значно меншу вартість розмитнення автомобілів, які вже були у користуванні за кордоном, і досі не дійшов до президента України, не кажучи вже про отримання документом його підпису.

Цікаво, що новий закон ще не отримав навіть схвалення голови українського парламенту, оскільки 31 травня було зареєстровано протилежний проект про постановлення відміни закону №3251. Варто відзначити, що, спираючись на аргументацію Верховної Ради власного рішення про відміну, довгоочікуваний законопроект приймали з грубими порушеннями, що суперечить регламенту.

Тепер закон чекає своєї черги на розгляд профільним комітетом ВР. А це станеться або у період з 14-го по 17-те червня, або тільки у липні.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...