Вже цього року Україна може отримати третій кредитний транш від МВФ

Вже цього року Україна може отримати третій кредитний транш від МВФ

Вже у кінці червня поточного року Міжнародний валютний фонд оцінить виконання українською стороною зобов’язань перед організацією та прийме довгоочікуване рішення щодо третього кредитного траншу, передбаченого чотирирічною програмою фінансової допомоги від МВФ.

Варто відзначити, що перший транш у розмірі 5-ти мільярдів американських доларів було виділено у березні 2015-го. Другий – майже 2 мільярді – у серпні того ж року. Надання очікуваного у кінці 2015-го-на початку 2016-го років вже третього кредитного траншу МВФ затримав, спираючись на гостру політичну кризу в Україні та, як наслідок, неможливість прийняття необхідних реформ. Сумарна ж кількість коштів, котру фонд планує надати Україні у якості фінансової допомоги, дорівнює 17-ти мільярдам.

Ще 18 травня і наша країна, і Міжнародний валютний фонд дійшли консенсусу щодо другого огляду програми фінансування. Тепер затвердити згоду обох сторін та прийняти рішення щодо третього кредитного траншу має рада директорів МВФ.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...