У Генеральній прокуратурі України прогнозують відповідність європейським стандартам та звільнення ко

У Генеральній прокуратурі України прогнозують відповідність європейським стандартам та звільнення ко

Система української прокуратури має безжально звільнитися від тих працівників, котрі не є професіоналами. Заступник генерального прокурора Валентина Теличенко, котрій належать вищезазначені слова, вважає, що масові звільнення у відомстві є гарним засобом його подальшого очищення.

У першу чергу, не заслуговують роботи у прокуратурі, з точки зору заступника, працівники-корупціонери, оскільки їх непрозора діяльність – ганьба для всієї України. Спираючись на анонсовану кількість звільнень, обчислювану сотнями людей, реформування Генпрокуратури очікується досить серйозне.

Як зазначив сам генеральний прокурор України Юрій Луценко, подібні дії є необхідним кроком у бік наслідування європейських стандартів, робота за якими в українському відомстві очікується вже за два роки.

Цікаво, що рівно такий строк роботи на посаді Генерального прокурора України відвів собі й сам Луценко, аргументуючи своє рішення тим, що коли ГПУ перетвориться на вже європейську організацію без ведення слідства, Луценкові просто не буде, чим займатися.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...