США вимагають від України проведення розслідування щодо порушень прав та свобод українських громадян

США вимагають від України проведення розслідування щодо порушень прав та свобод українських громадян

Марк Тонер – офіційний представник державного департаменту Сполучених Штатів Америки – звернувся до української влади із закликом розпочати прозоре, глибоке та своєчасне розслідування щодо кожної людини, відповідальної за злочини, вказані у докладі Організації Об’єднаних Націй.

Нагадаємо про те, що нещодавно ООН виступила з приголомшливою заявою про катування та притиснення прав українських громадян як на непідконтрольних Україні територіях, так і на землях, котрі знаходяться під владою українського Уряду.

Крім заклику до українських політиків, Тонер вкотре звернувся й до сепаратистів з проханням припинити антигуманні дії по відношенню до жителів непідконтрольних Україні регіонів та дозволити гуманітарним місіям і міжнародним наглядачам отримати доступ до вищезазначених територій – Криму та східної частини України.

Варто відзначити, що Служба безпеки України, на адресу якої пролунала частина вищезазначених заяв ООН про катування та жорстоке поводження з людьми, свою провину заперечує.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...