Користуватися субсидією зможуть власники багатоквартирних будинків

Користуватися субсидією зможуть власники багатоквартирних будинків

Спираючись на прийняття закону щодо особливостей здійснення права власності у багатоквартирному будинку, українські громадяни перейшли на вільні ціни за послуги по управлінню вищезазначеним типом власності. З точки зору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства, подібні нововведення не відобразяться негативно на соціальному захисті власників будинків.

Хоча у кінці квітня поточного року Кабінет міністрів України й прийняв постановлення, згідно якого було затверджено перелік послуг, на які поширюється дія субсидії, у тому числі й на послугу володіння багатоквартирним будинком, влітку політики планують прийняти ще декілька важливих нормативно-правових актів.

Варто відзначити, що заплановані для прийняття документи нарешті визначать граничний розмір витрат на сплачення управлінням багатоквартирним будинком, у контексті яких українцям повертатимуться гроші за субсидії.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...