Велика Британія не залишить Євросоюз

Велика Британія не залишить Євросоюз

Спираючись на гучну заяву про можливість виходу з «великої сімки», зроблену Об’єднаним Королівством кілька тижнів тому, Європейський союз нарешті може зітхнути з полегшенням: країна залишатиметься частиною ЄС і надалі.

З точки зору Єнса Столтенберга – Генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу – той факт, що Велика Британія знаходиться у складі ЄС та НАТО, є дуже важливим у контексті підтримання безпеки на європейському рівні.

Столтенберг зазначив, що вихід Об’єднаного Королівства з «великої сімки» суттєво похитнув би стабільність усього Євросоюзу, у тому числі й на міжнародному рівні співробітництва європейських країн. А виникнення нових загроз для безпеки і ЄС, і НАТО унеможливлювало б швидку реакцію світової політичної спільноти на цей невтішний факт.

Варто відзначити, що Велика Британія займається розвитком комплексного трансатлантичного співробітництва не тільки в НАТО, а й у ЄС.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...