Україна потребує невідкладної допомоги у вигляді пенсійної реформи

Україна потребує невідкладної допомоги у вигляді пенсійної реформи

145 мільярдів гривень – саме таку вражаючу суму становить тотальний дефіцит Пенсійного фонду України. З точки зору Жерома Ваше – представника Міжнародного валютного фонду – вже зараз наша держава має розробляти проект такої пенсійної реформи, котра не тільки забезпечить стійкість пенсійної системи, а й реалізує необхідне бюджетне планування хоча б у межах перших двох років.

Цікаво, що представник МВФ також акцентував увагу українських політиків на необхідності подальшого реформування і планування виділення коштів для фінансування освіти та сектору оборони.

Варто відзначити, що проект меморандуму з Міжнародним валютним фондом, котрий у найближчий час українська сторона має відправити Раді директорів МВФ, не містить, попри заяви у Верховній Раді, вимог щодо збільшення пенсійного віку громадян України.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...