Світ б’є трагічні рекорди за рівнями насилля та біженців

Світ б’є трагічні рекорди за рівнями насилля та біженців

Останні 25 років увійдуть до світової історії не тільки через вражаючі наукові, медичні та технічні відкриття, а й, нажаль, через рекордні рівні насилля та біженців у контексті виникнення та загострення збройних конфліктів, котрі охопили усю планету.

Різке зростання насилля у світі експерти пов’язують з війною на Ближньому Сході. Таким чином, найнебезпечнішою для життя країною названа Сирія. Наступними за рівнем небезпеки є Південний Судан, Ірак, Афганістан та Сомалі.

Найбільша частина терористичних атак за 2015 рік пройшла у п’яти країнах. Це – знову Сирія, Ірак та Афганістан, а також Пакистан і Нігерія.

Найбільш мирний регіон світу – Європу – також не оминули військові конфлікти. А за останні п’ять років європейські країни взагалі потрапляли під терористичні атаки неймовірно часто.

Варто відзначити, що вищезазначений рейтинг формулювався згідно 23-х факторів, серед яких не тільки внутрішня політика країни, а й її відносини з сусідніми державами та рівень військових витрат.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...