Представники ОБСЄ вимагають від терористів «ЛНР» звільнення свого працівника

Представники ОБСЄ вимагають від терористів «ЛНР» звільнення свого працівника

Після гучної заяви лідера так званої «Донецької національної республіки» Олександра Захарченка про миттєву ліквідацію представників місії Організації з безпеки та співробітництва у Європі, більше відомої під абревіатурою ОБСЄ, на території окупованої Донецької області, місія не дорахувалась власного водія.

За попередніми даними, чоловік, вийшовши з відпустки на початку червня, відправився на місце своєї роботи, розташоване на Луганщині. Але там його так і не дочекались. Крім того, зв'язок із водієм теж було втрачено.

Наразі звилась інформація про те, що чоловіка затримують терористи у Донецьку. Представники ОБСЄ ведуть переговори з викрадачами та наполягають на негайному звільненні свого співробітника.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...