Жінки в армії та перевірка тисяч військових: Україна реорганізує кадрову політику власних ВС

Жінки в армії та перевірка тисяч військових: Україна реорганізує кадрову політику власних ВС

6% - саме стільки складає загальний відсоток кількості полковників в українській армії і цей показник перевищує навіть цифри провідних країн світу. Варто відзначити, що подальше реформування Військових Сил України заради збереження подібних результатів розпочнеться вже у найближчій час та включатиме у себе не тільки популярне кадрове очищення.

Окрім перевірки на добропорядність більш ніж трьох тисяч військових, планується встановити своєрідні показники посад, котрі демонструватимуть необхідність у тих чи інших професійних кадрах для української армії. До того ж, у ВСУ може пройти тотальна заміна майже двох тисяч посад молодшого офіцерського складу на сержантський.

Цікаво, що з вищезазначеної кількості військових, котрі підлягають перевірці, напружений процес з використанням поліграфу вже пройшли 330 осіб.

Серед інших реорганізаційних нововведень у ВСУ – збільшення віку для прийому у військові виші (до 30-ти років), встановлення єдиного граничного віку перебування на військовій службі як для чоловіків, так і для жінок, і, нарешті, розширення переліку посад, котрі віднині зможе займати жіноча половина населення України.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...