Литва допоможе Україні у переробці твердих побутових відходів

Литва допоможе Україні у переробці твердих побутових відходів

Після трагедії у Грибовичах наша держава рішуче налаштована щодо вирішення актуального питання екологічної переробки твердих побутових відходів. Розв’язати його через створення ефективної системи їх утилізації Україні допоможе Литва, котра вже досягла неймовірних успіхів у цій галузі.

Міністерство навколишнього середовища Литви та Міністерство екології і природних ресурсів України укладуть відповідний договір про співпрацю з подальшим обміном досвідом щодо реформування системи надрокористування та переробки відходів. Варто відзначити, що литовська сторона надасть нашій країні експертну допомогу у розробці широкої Національної стратегії поводження с твердими побутовими відходами.

Крім того, держави обміняються й досвідом у галузі законодавчого регулювання вищезазначеного питання, аби у майбутньому українські рішення, прийняті у контексті екології, відповідали вимогам Євросоюзу.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...