Європейський союз не дозволить відмінити санкції проти Росії

Європейський союз не дозволить відмінити санкції проти Росії

Хоча Сенат Франції, проголосувавши за відміну антиросійських санкцій у вигляді пом’якшувальної резолюції, і отримав підтримку деяких членів парламенту ЄС, загальна думка країн-учасниць Євросоюзу щодо російської агресії по відношенню до української сторони досить категорична.

Як мінімум, санкції проти РФ продовжать ще на 6 місяців – тобто до грудня поточного року. Хоча під час обговорення вищезазначеного питання ЄС і мав деякі побоювання щодо Греції, Італії та Угорщини, котрі підтримали Францію у контексті відміни антиросійських санкцій, консенсусу учасниці Європейського союзу досягли на диво швидко.

Цікаво, що за подовження санкційного строку проголосували навіть ті держави, котрі раніше обирали більш миролюбну тактику вирішення навіть найскладніших питань.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...