Відновлення української частини зруйнованого Донбасу коштуватиме 3 мільярди гривень

Відновлення української частини зруйнованого Донбасу коштуватиме 3 мільярди гривень

73 об’єкта, розташованих у Донбасі, серед яких – амбулаторні медичні установи, школи та дитячі садки, отримають більше мільярда гривень на відновлення після руйнування сторонами військового конфлікту на українському сході. Гроші будуть виділені згідно відповідного закону, підписаного президентом Петром Порошенком.

Загальна сума коштів, котрі направлять на реконструкцію понівеченої інфраструктури Донецької та Луганської областей, складе вражаючі три мільярди гривень. Окрім фінансування відновлення вищезазначених шкіл, амбулаторій та дитячих садків, капітального ремонту зазнають 113 об’єктів водопостачання, 6 мостів та дороги Луганщини, котрі наразі перебувають в аварійному стані.

До того ж, Луганська область отримає назад свій відновлений музично-драматичний театр.

Варто відзначити, що президент України наголосив на суворому контролі виділених фінансів та акцентував увагу Донецької і Луганської адміністрацій на тому, що чекає звітів по кожній розтраті.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...