Барак Обама впевнено називає листопад місяцем повної реалізації Мінських домовленостей

Барак Обама впевнено називає листопад місяцем повної реалізації Мінських домовленостей

Спираючись на той факт, що антиросійські санкції завдають великої шкоди як економіці країни-агресора, так і її здатності суттєво впливати на процеси у міжнародній політиці, Російська Федерація може припинити війну в українському Донбасі вже цьогорічного листопада. Про це говорять президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама та його радник з питань національної безпеки Сьюзан Райс.

З точки зору президента та радника, досягти успіху у виконанні Мінських домовленостей та, як наслідок, подальшої відміни санкцій проти РФ можна лише у тому випадку, якщо Росія проявить необхідну політичну волю для цього і залишить Донбас.

Варто відзначити, що санкційна політика Європейського союзу проти Росії діятиме ще півроку. Про скасування санкцій чи, навпаки, їх подовження країни-учасниці ЄС говоритимуть у грудні поточного року.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...