В Україні збільшаться зарплати та прожитковий мінімум

В Україні збільшаться зарплати та прожитковий мінімум

1544 та 1600 гривень відповідно – саме стільки з 1 грудня поточного року складатимуть прожитковий мінімум та мінімальна заробітна платня у нашій країні. Крім того, на основі закону, котрий регламентує внесення вищезазначених змін у державний бюджет України, додаткові 5269 мільйонів гривень виділять на пільги та житлові субсидії.

Варто відзначити, що майже 600 мільйонів буде направлено і на виплату пенсій. Загальний же обсяг субвенції, котра буде надана у якості допомоги дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, малозабезпеченим та багатодітним родинам виросте до більш ніж 126 мільйонів гривень.

Міністерство освіти і науки України, у свою чергу, планує виділити біля п’яти мільйонів гривень у якості виплати одноразової допомоги для родин військових у випадку інвалідності, поранення або смерті на фронті.

Цікаво, що рішення про збільшення заробітних плат та прожиткового мінімуму в Україні підтримали 248 депутатів Верховної Ради.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...