Українські пенсії більше не оподатковуватимуться

Українські пенсії більше не оподатковуватимуться

Довгоочікуваний закон, затверджений президентом України Петром Порошенком, почне свою дію першого числа через місяць після публікації.

Варто відзначити, що відміна оподаткування поширюється як на пенсії, так і на суму пенсійних індексацій. Проте, закон не має юридичної сили, якщо сума пенсій становить більше десяти розмірів прожиткового мінімуму. У такому випадку оподаткування складе базову ставку у 18%.

Крім того, закон не діє для пенсій, отриманих з іноземних джерел, якщо вищезазначені гроші, згідно законодавству країни-платника, підлягають оподаткуванню. Але це правило не стосується тих військових пенсій, чия виплата регламентована статтею 10 Конституції України та надає, у такому випадку, статус ветерана війни.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...