Хто забезпечить Україні військову підтримку?

Хто забезпечить Україні військову підтримку?

Польські, угорські, словацькі та чеські збройні сили одноголосно виказали нашій державі підтримку щодо подальшого нарощування Україною військового потенціалу. Про це стало відомо під час чергового зібрання Вишеградської четвірки, котре проходить у Чехії щороку.

Цікаво, що цьогорічне засідання проходило у форматі «+Україна», тобто генштаб ВСУ, приймаючи участь у заході, мав можливість не тільки поспілкуватися з начальниками генеральних штабів збройних сил сусідніх країн, а й обговорити перспективи подальшого співробітництва у військовій галузі.

Варто відзначити, що подібну допомогу нашій країні надасть і Велика Британія, котра погодилася поділитися власним успішним досвідом курсової підготовки, а також впровадженої психологічної і фізичної реабілітації військових.

 

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...