«Укрзалізницю» не приватизують

«Укрзалізницю» не приватизують

Міф про те, що ПАТ «Укрзалізниця», чиї акції стовідсотково належать Україні та котре є стратегічним об'єктом нашої держави, буде приватизовано, нарешті розвінчано Фондом державного майна. Спираючись на те, що «Укрзалізниця» повністю належить нашій державі, приватизація ПАТ не планується.

Проте, до кінця поточного року буде приватизовано інше підприємство – ПАТ «Укрспирт». Законопроект вищезазначеної приватизації фіналізовано і Фонд державного майна вже готовий до прийняття українського підприємства до себе.

Крім того, у найближчому майбутньому стане відома доля харківського ПАТ «Турбоатом». Оскільки підприємство являє собою стратегічний об'єкт, то для вирішення питання його приватизації важливо спочатку виграти тендери, котрі розігруються у галузі енергетичного машинобудування і, таким чином, забезпечити «Турбоатом» не тільки замовленнями, а й робочими місцями. Прийняття рішення щодо цього ПАТ відбудеться не раніше 2017-го року.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...