Україна просить НАТО протидіяти інформаційній війні, розв’язаній Росією

Україна просить НАТО протидіяти інформаційній війні, розв’язаній Росією

Наша держава розраховує на фінансову та політичну підтримку Заходу у контексті загострення війни на сході Донбасу і навіть запропонувала НАТО створити трастовий фонд, котрий міг би займатися розвитком можливостей України протидіяти інформаційній війні, яку наразі про неї веде Росія.

Варто відзначити, що вищезазначена пропозиція є досить актуальною, оскільки, спираючись на організований у Донецьку мітинг проти діяльності ОБСЄ на тимчасово непідконтрольних нашій країні територіях та парадоксальні заяви проросійських терористичних структур щодо легітимності перебування в Україні представників ООН та ЄС, російська інформаційна війна вже ведеться проти усієї Європи.

Питання виділення Україні додаткової допомоги Північноатлантичним альянсом було розглянуто 15 червня.. Допомога буде направлена на часткове задоволення діяльності нових трастових фондів по реформуванню систем лінгвістики та стандартизації, кіберзахисту, медичної реабілітації, перепідготовки й соціальної адаптації військових.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...