Болгарія спростить візовий режим з Україною

Болгарія спростить візовий режим з Україною

Незважаючи на те, що обговорення актуального питання безвізового режиму для нашої держави з країнами Європейського Союзу поки що відкладено на невизначений термін, Україна та Болгарія домовляються про введення безкоштовних багаторазових віз, котрі б суттєво спростили процес навчання чи роботи українців на болгарських землях.
Про це стало відомо сьогодні під час робочого візиту президента України Петра Порошенка до Болгарії, де він зустрівся з Росеном Плевнелієвим – тамтешнім президентом, який не тільки підтримав нашу країну у контексті надання їй безвізового режиму з ЄС, а й позитивно сприйняв ідею введення віз між Україною та Болгарією.
Крім того, нарешті відновлене й пряме авіасполучення нашої держави з вищезазначеною іноземною країною. Відтепер вилетіти до столиці Болгарії – Софії – можна у будь-який день з київських аеропортів.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...