Українська влада візьметься за пошуки нових методів викорінення корупції

Українська влада візьметься за пошуки нових методів викорінення корупції

Оскільки боротьба з корупцією є одним з найпріоритетніших напрямків роботи уряду України, прем'єр-міністр Володимир Гройсман вирішив докласти додаткових зусиль для вирішення вищезазначеного актуального питання.

Таким чином, до 9-го грудня поточного року кожен з міністрів українського Кабміну має запропонувати ряд конкретних пропозицій щодо якісних антикорупційних дій у нашій державі. Крім того, Кабінет міністрів України повинен запропонувати ті методи, які б викорінили корупцію у міністерстві кожного з українських міністрів.

Це, за словами Володимира Гройсмана, можуть бути три-п'ять напрямків з особливо високими корупційними ризиками. Вищезазначена пропозиція зроблена прем'єр-міністром для того, щоб продемонструвати українському суспільству кожну з тих державних позицій, де корупція поширена найбільше, а також залучити до антикорупційної боротьби широкий загал.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...