Українці платитимуть за сміття?

Українці платитимуть за сміття?

Хоча раніше депутати Верховної Ради України зареєстрували законопроект щодо сплачення «сміттєвого» податку лише тими суб'єктами господарювання, котрі займаються виробництвом та імпортом упаковок і товарів в упаковці, відтепер платити за сміття можуть і звичайні жителі України. Таким чином, у разі дійсного введення вищезазначеного податку, кожна українська родина сплачуватиме біля 400 гривень щорічно.

Оскільки біля 7% нашої держави забруднено сміттям, депутати Верховної Ради почали шукати дієвого способу очистити українські території. І вихід знайшовся тільки через введення додаткового податку для українців.

Вилучені кошти підуть на утилізацію побутових відходів, але з точки зору представників бізнесу з виробництва упаковок і товарів у них, після введення такого «сміттєвого» податку продукція компаній зазнає суттєвого подорожчання. Крім того, подібна система вже функціонувала в Україні і встигла довести свою неефективність.

Наразі в Раді зареєстровано ще один законопроект – про систему роздільного збору відходів, котра дозволяє українцям не платити за відсортоване сміття. Якщо така ініціатива приживеться і в Україні, то наша держава не тільки відповідатиме екологічним європейським стандартам, оскільки уся Європа вже давно використовує такий спосіб боротьби зі сміттям, а й допоможе зменшити загальну кількість відходів – до 40%.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...