«Закон Савченко» може бути скасовано

«Закон Савченко» може бути скасовано

Вже на початку осені депутати ВР розглянуть можливість відміни прийнятого минулого року закону авторства Надії Савченко, згідно якого будь-який строк ув'язнення злочинець відбував лише наполовину. Наразі у Верховній Раді вважають, що вищезазначений закон не є актуальним для сьогодення, проте є небезпечним.

Простий приклад: Олександр Волконський – головний підозрюваний в організації великої афери «Еліта-Центр» - відсидів шість років у СІЗО, після чого був випущений під домашній арешт, оскільки за «законом Савченко» шість років перетворилися у цілих дванадцять. Але з-під домашнього арешту Волконський втік і тепер суд не може винести злочинцеві вирок.

Можливо, закон не скасовуватимуть, а піддадуть коригуванню. Таку пропозицію висловили Павло Петренко та Арсен Аваков – міністр юстиції і міністр внутрішніх справ. Генеральна прокуратура ж виступила за внесення до закону необхідних у контексті сьогоднішньої криміногенної ситуації змін.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...