Учасники АТО отримають додаткові соціальні гарантії

Учасники АТО отримають додаткові соціальні гарантії

Сьогодні, 29-го липня, президент України Петро Порошенко підписав закон, котрий регламентує надання додаткових соціальних гарантій тим військовослужбовцям, які приймали участь в антитерористичній операції в українському Донбасі. Своєї чинності вищезазначений документ набуде рівно через місяць.

Новий закон значно розширить перелік тих громадських категорій військових, які отримають додаткового сприяння у подальшому працевлаштуванні. Але стосується це виключно зареєстрованих у Державній службі зайнятості осіб, а також тих військових, котрі отримали статус безробітних.

Гарною тенденцією, що наразі набуває все більшої популярності серед українських підприємств, є щомісячна компенсація роботодавцеві держбюджетом фактичних витрат за прийнятого на роботу військовослужбовця на термін не менше двох років. Варто відзначити, що за такі нововведення у галузі надання соціальних гарантій захисникам українських незалежності та суверенітету проголосували 235 депутатів.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...