Волонтер та громадянка США Уляна Супрун, котра наразі почала виконувати обов'язки Глави Міністерства охорони здоров'я України, провела свою першу прес-конференцію, на якій розповіла про головну концепцію майбутнього й необхідного реформування українського МОЗ.

Спираючись на той факт, що пані Супрун, перебуваючи в Америці, довгий час працювала там лікарем, її бачення процесу змін у галузі української медицини засноване на найвищих американських стандартах. Окрім прийняття майбутнього закону про трансплантацію органів загиблих громадян, в. о. міністра охорони здоров'я вважає більш ніж доцільним введення в Україну сегмента страхової медицини та подальше слідування цим важливим курсом.

Крім того, Уляна Супрун має намір сприяти заміні медичних обладнання та меблів, які на сьогоднішній день знаходяться у непридатному для користування персоналом і пацієнтами стані, допомогти медичній допомозі стати швидшою та якіснішою, а також зробити закупівлю ліків прозорою і своєчасною.

Варто відзначити, що в. о. обіцяє повну підзвітність та чесніть ведення роботи свого Міністерства. А власну команду пані Супрун представить вже наступного тижня.