Становлення Євроінтеграції в Україні

Становлення Євроінтеграції в Україні

Стати членом Європейского Союзу прагне більша половина населення України. Наскільки реальні мрії українців?

Київська громадська організація «Майбутнє України» щомісяця проводять акції, аби нагадати жителям країни, що Європа починається з кожного особисто. Однією з вагомих подій організації став запуск онлайн-редактора української мови. Кожен бажаючий може безкоштовно перевірити тексти на лексичні та граматичні помилки. За словами керівника організації, це допоможе будь-якій людині поліпшити знання з рідної мови та поступово викоренити таке поняття як «суржик».

Також на цьому тижні відбулась акція «Діти – за чистоту». Школярі молодших класів під керівництвом дорослих підходили до українців, які смітили на вулицях столиці, і чемно просили користуватися смітником. Порушники, приховуючи сором, обіцяли дітям, що це було востаннє. Дану акцію планують провести в найбільших містах України, а вже в наступному році охопити села міського типу.

Важливим кроком у становленні українця, як активного громадянина своєї держави, є відкриття освітнього проекту «Університет реформ», що має на меті підвищити рівень громадської свідомості та максимально залучити молодь до участі в економічному та політичному житті країни, а також допомогти реалізовувати власні проекти. Навчання в університеті безкоштовне, відбір студентів проходить на конкурсній основі. Крім того, багато державних організацій заохочують молодь спробувати себе в ролі стажера, аби краще зрозуміти механізми діяльності у тій, чи інший сфері.

Що стосується культури в Україні, незважаючи на засилля російських артистів та іноземних тенденцій, молодь підтримує українські музичні проекти та слухає вітчизняну музику і з задоволенням виступає волонтером на всіх українських фестивалях. Виставковий центр, Арт-завод «Платформа», «Мистецький Арсенал» – постійно займаються підтримкою національного продукту та творчих потенціалів громадян України.

Підсумовуючи, можемо зробити висновок, багато громадських ініціатив та молодіжних проектів голосно заявляють, що Україна готова змінюватись і (завдяки самоосвіті) прийти до ідеалізованої європейської поведінки чесного громадянина, а значить стати членом Європейського Союзу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...