Санкції проти Росії скасують лише тоді, коли АР Крим повернеться до складу України

Санкції проти Росії скасують лише тоді, коли АР Крим повернеться до складу України

Таку заяву зробив Джеффрі Пайєтт – посол Сполучених Штатів Америки в Україні – спираючись на чисельні брехливі заяви Російської Федерації про вторгнення Української держави у Крим і поступове збільшення військового напруження на тимчасово окупованих територіях Донбасу. За словами містера Пайєтта, американська частина санкцій проти Росії залишатиметься в силі до того моменту, коли півострів Крим знову стане частиною України.

Стосунки між США та РФ у контексті ведення окупаційної політики Росії проти українських територій зазнають все більшого погіршення. Америка відкрито засуджує російський вчинок відносно АР Крим та вимагає негайного припинення бойових дій у Донбасі, котрі з початку сумнозвісної АТО вже забрали життя десятків тисяч мирних українських громадян. Крім того, Уряд США не бачить жодних доказів словам Росії про підготовку українцями терористичних провокацій у нині окупованому Криму. З точки хору американської влади, ці резонансні заяви російська сторона робить задля того, аби відвернути увагу широкого загалу від протиправних дій влади Російської Федерації в Україні.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...