В’їзд до країн Європейського союзу буде платним

В’їзд до країн Європейського союзу буде платним

Одразу дві держави – Німеччина та Франція – виступили з ініціативою створення спеціальної Європейської електронної системи авторизації мандрівок, котра працюватиме за правилами вже існуючого аналогічного механізму у Сполучених Штатах Америки, де діє електронна верифікація, яка виявляє доцільність перебування у країні того чи іншого візитера. Цікаво, що франко-німецьку ініціативу підтримав сам Євросоюз і вже почав готувати необхідні документи, аби реалізувати нове правило якнайшвидше.

Проект закону представники європейської спільноти планують винести на обговорення цієї осені і, найімовірніше, мова йде про листопад. Цікаво, що аналогічні механізми верифікації, окрім США, працюють також у Канаді та Австралії, а нові вимоги до проїзду у країни Європейського союзу будуть актуальними виключно для тих держав, з котрими ЄС раніше підписав домовленість про безвізовий режим. Вартість потрапляння до Союзу, таким чином, складатиме 14 євро, а про майбутню мандрівку до будь-якої з країн-учасниць ЄС людина матиме повідомляти заздалегідь у режимі онлайн.

Варто відзначити, що ідея введення системи електронної авторизації мандрівок або «European ESTA» покликана посилити контроль та безпеку на зовнішніх кордонах Європейського союзу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...