Боржникам нададуть субсидію

Боржникам нададуть субсидію

Тепер субсидію можна отримати навіть при наявності боргу за житлово-комунальні послуги, при цьому погодивши графік погашення заборгованості з відповідними інстанціями.

Віце-прем'єр України Павло Розенко зазначає, що ця система вже впроваджена і безумовно націлена на допомогу українцям. При цьому зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг необхідно звертатися до місцевих органів влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками послуг, підкоряються місцевій владі.

За порадою Павла Розенка, якщо місцева влада не поспішає розбиратися з проблемними питаннями, населенню треба робити відповідні висновки і на наступних виборах віддавати перевагу тим, хто активно відстоює інтереси населення.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...