Україно-ізраїльська угода про створення зони вільної торгівлі може бути підписана вже у 2017-му році

Україно-ізраїльська угода про створення зони вільної торгівлі може бути підписана вже у 2017-му році

Такі строки озвучив президент Української держави Петро Порошенко, зазначивши, що підготовка відповідного законодавчого документу про початок вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем ведеться у прискореному режимі.

Варто відзначити, що зиск від майбутньої масштабної приватизації, котра готується до старту в Українській державі, отримає не тільки наша країна, а й бізнес Ізраїлю. Крім того, обидві держави мають намір пожвавити власне інвестиційне співробітництво. Цікаво, що створення україно-ізраїльської зони вільної торгівлі політичні лідери обох країн вважають абсолютно взаємовигідним антикризовим заходом, а вражаюче збільшення туристів з України та Ізраїлю після скасування візового режиму між державами суттєво підвищило економічні показники вищезазначених країн. До того ж, Ізраїль та Україна співпрацюватимуть і в галузі культури, свідоцтвом чого є домовленість про проведення Днів української культури в Ізраїлі у цьогорічному грудні.

Важливо додати, що раніше угода про створення зони вільної торгівлі була підписана між Українською державою та Канадою. Саме ж поняття «зона вільної торгівлі» передбачає глибокий тип економічної інтеграції, котра відміняє усі податки та мито на продукти взаємної торгівлі між країнами.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...