В Україні стане легше стягувати аліменти

В Україні стане легше стягувати аліменти

Український Парламент має намір спростити процедуру стягнення аліментів і, швидше за все, вищезазначене спрощення відбудеться найближчим часом, оскільки за відповідний законопроект вже проголосували 244 нардепи. Центральне місце у новому законі буде відведене новому механізмові прийняття судом рішення стосовно призначення аліментів.

Спираючись на текст документу, депутати пропонують визначати спосіб отримання аліментів одному з батьків дитини, а стягувати кошти – по більш спрощеній системі: чверть щомісячного доходу платника аліментів у разі виховання однієї дитини, третина – для двох дітей та половина, якщо йдеться про виховання трьох і більше дітей (але сума аліментів не має перевищувати десяти прожиткових мінімумів). Як і раніше, враховуватиметься також дитячий вік.

Важливо додати, що Парламентом запропоновано й збільшення мінімального розміру аліментів, котрі підлягають стягненню з їх платника.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...