ЄС відтерміновує угоди про створення Зон вільної торгівлі

ЄС відтерміновує угоди про створення Зон вільної торгівлі

Нещодавні переговори між Європейським союзом та Сполученими Штатами Америки стосовно створення Зони вільної торгівлі так і не були ознаменовані омріяним консенсусом, через що наразі вважаються проваленими. І, здається, та ж сама участь чекає і на Канаду, оскільки Джастін Трюдо – прем'єр-міністр країни – несподівано скасував власний візит на саміт «ЄС-Канада», де мало б відбутися історичне підписання угоди стосовно створення ЗВТ. Але загальмував на цьому етапі знову Євросоюз.

Офіційна причина відмови у підписанні звучить досить лаконічно і дивно як для могутньої європейської спільноти: «не готова до цього процесу». Цікаво, що Бельгія, яка наразі головує у Євросоюзі, «не готова» до створення ЗВТ із Канадою вже вкотре. Раніше ж, окрім північноамериканської країни та США, ЄС не погодився на підписання ідентичного документу з Ізраїлем. Оскільки Бельгія поки що не має наміру ратифікувати угоду стосовно ЗВТ з вищезазначеними державами, свою підтримку цим країнам не може виказувати жодна учасниця ЄС. До того ж, набуття угодою своєї юридичної сили відбудеться лише у разі підписання її і Бельгією, і всіма членами Євросоюзу. Щоправда, політичні аналітики все-таки вважають, що підписання документу про ЗВТ із Канадою відбудеться найближчим часом.

Олександр Володимирович Петровський нагороджений Орденом Святого Архістратига Михаїла І – го ступеня.
Напередодні свята Великодня, сьогодні 23 квітня, на запрошення Почесного патріарха   Філарета, у столиці нашої держави відбулося нагородження Олександра Володимировича Петровського...