Євросоюз погрожує Росії введенням нових енергетичних санкцій

Євросоюз погрожує Росії введенням нових енергетичних санкцій

У разі чергової хвилі ескалації Російською Федерацією військового конфлікту на територіях Сирії та України, Європейський союз буде змушений переглянути низку угод стосовно енергетичної співпраці між Європою та Росією. І станеться це не на користь економіки останньої.

Як зазначила Ребекка Хармс – очільниця однієї з фракцій Європейського парламенту – у разі припинення роботи Німеччини над другим «Північним потоком», припиниться й імпорт російського газу. А це, у свою чергу, стане черговою перепоною для успішного розвитку колись могутньої економіки Російської Федерації, оскільки її бюджет більше не зможе отримувати кошти для фінансування власної армії. І такий сценарій, за словами Ребекки Хармс, матиме сумні наслідки для всього енергетичного сектору Росії.

Важливо додати, що у випадку припинення імпорту російського газу, Євросоюз вже має власну альтернативну стратегію подальшої газової закупівлі та новітні технології виробництва електроенергії.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...