29 жовтня відбувся VIII позачерговий з’їзд політичної партії «Патріот»

29 жовтня відбувся VIII позачерговий з’їзд політичної партії «Патріот»

29 жовтня відбувся VIII позачерговий з'їзд політичної партії «Патріот». На ньому були присутні голова партії – Микола Голомша та представники первинних організацій партії з усієї України. З'їзд ухвалив рішення про участь територіальних та місцевих організацій партії у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.

Під час проведення з'їзду спікери висловлювали свої думки щодо розвитку партії та пріоритетів у роботі. Також було представлено пілотний випуск газети «Патріот», яка згодом розповсюджуватиметься всією Україною.
Голова партії Микола Голомша подякував колег за плідну працю та побажав сили та мудрості у боротьбі з нечесними політиками.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...