Представників ОБСЄ у Донбасі можуть озброїти

Представників ОБСЄ у Донбасі можуть озброїти

Павло Клімкін – міністр іноземних справ України – вважає, що зробити роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Донбасі ще кращою та продуктивнішою здатне введення трьох головних компонентів. Це збільшення кількості її представників, надання їм доступу до озброєння та гідне фінансове забезпечення Місії.

Як зазначив посадовець, збільшення кількості наглядачів ОБСЄ має отримати радикальний характер. Надання ж представникам СММ доступу до зброї відбуватиметься виключно зі згоди української сторони на це, оскільки наразі здійснювати якісну інспекцію на території ведення бойових дій просто неможливо.

Однією з найголовніших проблем, котра на сьогоднішній день жодним чином не сприяє успішному реформуванню ОБСЄ у Донбасі, є присутність Російської Федерації у лавах СММ. З точки зору Павла Клімкіна, Росія не має приймати участь у майбутній поліцейській місії ОБСЄ та не повинна втручатися у співпрацю України з вищезазначеною європейською організацією.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...