Парламентські законопроекти дозволять коментувати

Парламентські законопроекти дозволять коментувати

Вже з наступного тижня на офіційному сайті українського Парламенту у тестовому режимі з'явиться портал громадського обговорення державних законопроектів, котрий слугуватиме не тільки інструментом наближення влади до народу, а й демонстрацією її виконання рекомендацій місії Європейського парламенту стосовно роботи Верховної Ради.

Варто відзначити, що вищезазначений портал також є невід'ємною частиною так званої «дорожньої карти реформ» Європарламенту, котрий дозволить залучити більшість українських громадян до державного законодавчого процесу, дозволивши їм взаємодіяти із самими творцями законів і законопроектів.

Цікаво, що загальна кількість рекомендацій Європарламенту, скерованих на покращення роботи Парламенту, дорівнює 52-ом. Не менш важливі у цьому переліку за громадське коментування законопроектів – скорочення числа комітетів Верховної Ради та остаточне врегулювання статусу парламентських опозиціонерів.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...