Цьогорічне безробіття у країнах ЄС – рекордно низьке

Цьогорічне безробіття у країнах ЄС – рекордно низьке

Незважаючи на несподіваний «Brexit», численні конфлікти з Туреччиною через неможливість врегулювання питання мігрантів у Європі та дедалі більшу критику з боку громадськості, Європейський союз все ще продовжує залишатися гарантом стабільності для своїх громадян.

І головним свідоцтвом цього є рівень безробіття у країнах ЄС, котрий цьогоріч вперше за останні п'ять років сягнув свого мінімуму. Таким чином, офіційно непрацюючих у 2016-му році було зареєстровано майже 16,2 мільйонів осіб, котрі мешкають у 19-ти країнах Євросоюзу, у валютному обігу яких знаходиться євро. Цікаво, що вищезазначена цифра є майже на мільйон людей меншою за аналогічний період минулого року.

Важливо додати, що наразі найкращий серед країн-учасниць Європейського союзу результат зниження безробіття демонструє Німеччина: там непрацюючого населення нараховується менше 6%, що є найнижчим на останню чверть століття показником. Загалом, цьогорічний рівень безробіття є мінімальним, починаючи з червня 2011-го.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...