Батьки дітей з обмеженими можливостями звільнені від армії

Батьки дітей з обмеженими можливостями звільнені від армії

Відповідний закон стосовно цього днями підписав президент України Петро Порошенко, а ще раніше, у середині цьогорічного жовтня, 233 народних депутати підтримали законопроект стосовно внесення змін до основного закону, котрий регламентує звільнення від військової служби тих громадян, на утриманні яких знаходяться діти-інваліди першої або другої групи.

Важливо додати, що від служби в армії звільняються як чоловік-військовослужбовець, так і жінка у разі утримання дитини з обмеженими можливостями віком до 23-ох років. Проте, новоприйнятий закон, у свою чергу, передбачає відсутність власної законодавчої дії у разі виявлення військовослужбовцем бажання продовжувати службу в армії.

Відносно ж утримання дитини-інваліда підгрупи «А» віком до 18-ти років, закон передбачає ті самі умови. Але – не у випадку проявлення військовослужбовцем ініціативи продовження військової служби.

СВІЙ ПЕРШИЙ ВІЗИТ НОВИЙ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ ПРАВОСЛАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ РАЗОМ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ЗДІЙСНИЛИ ДО ДНІПРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ
Президент України Петро Порошенко взяв участь у молебні в Дніпровському Храмі "Різдва Пресвятої Богородиці" Православної Церкви України. Богослужіння провів Митрополит Київський...