США не залишить Україну у боротьбі проти російського агресора

США не залишить Україну у боротьбі проти російського агресора

     Таку впевненість під час робочого візиту до України заявив американський політик-республіканець Томас Джозеф Рідж, який одночасно є другом сенатора Джона Маккейна та завзятим прихильником українського народу.

     Політик каже, американська влада цілком усвідомлює, що Росія нахабно та агресивно порушила кордони незалежної та суверенною держави, тож має бути покарана. До того ж пан Рідж переконаний, що Конгресу вдасться натиснути на новообраного Президента США, аби надати Україні обіцяну летальну зброю якнайшвидше. Політик каже, в Америці чудово усвідомлюють, що українці не просять воювати американських солдат у своїй країни, а лише хочуть отримати необхідне озброєння, аби здолати свого ворога.

     Наостанок пан Рідж додав, що головним інтересом Штатів та Європи є поновлений суверенітет України та повне позбавлення будь-якого російського впливу.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...