Путін планує відмовитися від плану "Новоросія" та зберегти своє обличчя

Путін планує відмовитися від плану "Новоросія" та зберегти своє обличчя

     Президент Росії вирішив переглянути свої політичні дії та позбутися непотрібного баласту. Таку інформацію повідомив один із російських опозиціонерів. Він заявив, що війна на Донбасі забирає чимало ресурсів, у тому числі й грошей. Вести цей конфлікт стає дедалі не вигідніше.

     До того ж населення Російської Федерації висловлює все більше невдоволення таки затратами та непотрібними смертями російських військових. Таке положення не принесе додаткових рейтингових диведентів Путіну, тож він разом із соратниками розробляє план «якнайшвидше розв'язати військовий конфлікт та не втратити обличчя». Наразі, за словами опозиціонера, існує так званий варіант «дорожньої карти». Цей план розглядає Москва спільно з Вашингтоном. Він передбачає врегулювання російсько-українських відносин. При цьому Путін муситимете вивести свої війська з Донбасу, а також надати кошти для його відновлення.

     До того ж політик переконаний, що Моторолу прибрали російські спецслужби. Оскільки той надто багато знав і став більше загрозою, аніж потрібним варіантом. Надалі у планах Кремля - знищення інших впливових завербованих РФ людей Донбасу, які володіють чималої інформацією.   Поки що цей план в розробці. Точної дати його реалізації немає.

     Наостанок слід опозиціонер зауважив, що Вашингтон планує поки що залишити Крим за Москвою. Путіну наразі вигідний півострів, адже він може тримати його рейтинг на високому рівні.

     У західних ЗМІ такий варіант розвитку подій називають планом юристів Трампа по врегулюванню конфлікту. Тож ймовірно, що цей план розглядає дві країни: Росія разом із Сполученими Штатами Америки.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...