Кабмін створив Комітет пошуку на морі

Кабмін створив Комітет пошуку на морі

     Згідно рішення Кабінету міністрів від 16 листопада 2016 року, створено координаційний комітет по пошуку та порятунку на морі.
     Ціль створення проста – узгоджувати дії центральних та місцевих органів влади, підприємств та інших органів задля розвитку системи пошуку та порятунку у морському пошуково-рятувальному районі України. Також комітет буде розробляти нові механізми та способи рішення проблемних питань заданої тематики.
     Головою стане міністр інфраструктури Володимир Омелян, а фінансування комітет отримуватиме від коштів державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (АМПУ), які надходять від портових зборів – 10%. До складу органу також ввійдуть заступники міністра інфраструктури, іноземних справ, економічного розвитку й торговлі, охорони здоров'я, голова «Укртранбезпеки», Державної прикордонної служби та інші учасники.
     Також створення комітету призведе до нормального державного керівництва цією сферою згідно міжнародних угод. Особливо актуальним створення комітету є напередодні обов'язкового аудиту України зі сторони Міжнародної морської організації у березні 2018 року.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...