Зміцнення відносин України та Польщі

Зміцнення відносин України та Польщі

     Під час офіційного візиту до Польщі, Петро Порошенко зустрівся із вищим керівництвом країни та домігся співпраці в оборонній сфері.
     Президент Польщі висловив підтримку України у війні за суверенітет та погодився на співпрацю у сфері оборони. Анджей Дуда додав, що першочерговим завданням для усього світу є повернення до України окупованих Росією територій. На думку вищого керівництва Польщі, окупація території України відбулась з недопустимим порушенням міжнародного права та на сьогоднішній день залишається ніким не визнаною.
     В результаті візиту до Варшави підписано генеральну міжнародну угоду та налагоджено співпрацю за напрямками оборонної політики та планування, військової інфраструктури, розробки та виготовлення обладнання оборонного призначення, логістичного забезпечення оборонної галузі та інші.
     Петро Порошенко висловив неабияку вдячність керівництву Польщі, та назвав новостворену угоду зразковим прикладом міжнародної співпраці.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...