Країни Балтії більше не купуватимуть електроенергію Росії та Білорусі

Країни Балтії більше не купуватимуть електроенергію Росії та Білорусі

     Литва, Латвія та Естонія відмовились від використання електроенергії з Росії та Білорусі, обравши натомість європейську мережу.
     Згідно з ухваленим рішенням, припиняється функціонування системи BRELL, яка об'єднує країни Балтії із Росією та Білоруссю, щонайменше до 2025 року.      Політики балтійських країн прагнуть співпрацювати у питанні електропостачання із європейською мережею та вже схвалили відповідне рішення.
     Голова управління з питань електропостачання прогнозує зміни у вартості електроенергії для споживачів у випадку відмови від мережі BRELL. Він також додав, що співпраця в сфері електропостачання країн Балтії та ЄС залежить й від розмірів можливого європейського фінансування.
     Лідери країн Балтії вбачають у відмові від електроенергії із Росії та Білорусі важливий крок до забезпечення цілковитої безпеки у енергетичному секторі.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...