Подія сталася під час боїв на Світлодарській дузі. Таку інформацію пресі надав речник Міністерства оброни з питань АТО Андрій Лисенко.

     Наразі вже четвертий день поспіль ситуація на дузі залишається напруженою. На лінії зіткнення сепаратисти вивели чималу кількість бронетехніки, у тому числі й танки. За даними народного депутату Дмитра Тимчука, ситуація на лінії фронту загострилася. За минулу добу вороги активно вели вогонь по позиціям сил АТО, стріляючи з мінометів та артилерії. Пересування важкої техніки здійснюється під прикриттям інтенсивних обстрілів.

     Також за словами нардепу, зафіксовані розвідгрупи в районі сіл Гурти-Логвіново. Вони активно розвідували передній план українських позицій і вели постійний їхній обстріл із стрілкової зброї.

Нагадаємо, чотири дня тому російські найманці влаштували справжнісіньке пекло на Світлодарській дузі. За даними штабу АТО, агресори намагалися обійти з флангу передову позицію першого батальйону 54-ї мотопіхотної бригади. Запеклі бої тривали близько двох діб, однак прорватися противнику та окупувати нову територію не вдалося. У результаті українські сили зайняли нові стратегічні позиції, відсунувши ворога за «сіру зону», яку останні мали звільнити згідно з Мінськими угодами задовго до боїв.

     Проте повністю здолати противника не вдалося. Напруга у району Світлодарської дуги триває й зараз.

     У результаті боїв, за офіційними даними, шестеро українських бійців загинуло, ще 16 отримало поранення. У ворога загинуло 20 сепаратистів, ще 30 – зазнало травм. За інформацією волонтерів, цифри з обох сторін значно більші.